Nové Mokrance

Facebook stránka Nové Mokrance

1.11.2019 zmeny cien

Pozemky pripravené pre Vaše bývanie

Neváhajte si vybrať z našej ponuky pozemkov. Pozemky vybavíme všetkými inžinierskými sieťami vrátane vysokorýchlostného optického pripojenia na internet. Samozrejmosťou sú ulice s verejným osvetlením a požiarným vodovodom.

Vodovod

Plynovod

Kanalizácia

Elektrina

Optický internet
 

Aktuálne z Nových Mokraniec

Počasie praje - práce pokračujú

4.9.2019

Práce na výstavbe inžienierských sieti pokračujú podľa plánu. Niektoré ulice už v tomto čase majú zrealizováné kompletné inžinierske siete. Práce na ostatných  uliciach sa práve ralizujú. Okrem toho sme od začiatku septembra v spolupráci so obcou Mokrance a VVS, a.s. začali s výstavbou výtlačného potrubia kanalizácie, ktoré zabezpečí distrtibúciu odpadu z obce do ČOV v Moldave nad Bodvou (časť Budulov).

Pokračujeme vo výstavbe inžinierskych sieti

26.7.2019

Plynule realizujeme výstavbu inžinierskych sieti na jednotlivých vetvách (uliciach).

Voda - kanál - plyn - elektrika - optika. Následne cesty - chodníky.

Začiatok výstavby inžinierskych sietí - rozvody

18.6.2019

Dnes nastúpila firma MONTRÚR, s.r.o., subdodávateľ generálneho dodávateľa, firmy TRIS, s.r.o., na realizáciu vody, kanalizácie a plynu na vetve "C". Okrem toho sa taktiež dnes uskutočnilo stretnutie na Obecnom úrade v Mokranciach za účelom dohodnutia ďalšieho postupu pri dobudovaní kanalizácie v obci, a jej uvedenia do prevádzky, za účasti starostky obce, zástupcov VVS, a.s a našej firmy